ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۲۶ آذر ۱۳۹۷

گرانترین مارک شلوارهای جهان

گران ترین شلوارهای جین در جهان

 

گران ترین شلوارهای جین در جهان

 

امروزه شلوار جین به یکی از اساسی‌ترین پوشاک روزمره مردم تبدیل شده و این لباس محبوب و پر مصرف یکی از مهم ترین اجزای کمد لباس زنانه و مردانه را تشکیل می‌دهد. شلوارهای جین تنوع بالایی در مدل و قیمت دارند اما گران ترین شلوارهای جین در جهان کدامند؟ این مقاله را بخوانید تا بدانید این شلوارها را کدام برندها تهیه می‌کنند و چه قیمتی دارند؟

۱۰- ۷ for all mankind

گران ترین شلوارهای جین در جهان

این برند از برندهای مشهور در تولید شلوار جین است که شلوارهای جین را در طرح ها و رنگ های مختلف و با پارچه های عالی تهیه می کند. قیمت متوسط شلوارهای جین در این برند حدود ۳۰۰ دلار یعنی یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

۹- Earnest Sewn Custom fit

این برند در تهیه جین‌های آماده و سفارشی فالیت می کند و قیمت تخمینی هر یک از این شلوارهای جین ۱۰۰۰ دلار معادل سه و نیم میلیون تومان است.

۸- روبرتو کاوالی

گران ترین شلوارهای جین در جهان

این برند مشهور شلوارهای جین زنانه را به روشی تهیه می کند که برای موقعیت‌های رسمی هم قابل استفاده هستند چون بسیار شیک و لاکچری می‌باشند. قیمت این شلوارهای جین ۱۲۰۰ دلار یعنی بیش از ۴ میلیون تومان است.

۷- دولچه گابانا

گران ترین شلوارهای جین در جهان

شلوارهای جین این برند ایتالیایی با وصله های پروانه ای شکل جذابی تزئین شده که هویت برند دولچه و گابانا هستند. قیمت این شلوارها چیزی معادل چهار و نیم میلیون تومان است.

۶- گوچی

این برند امروزه از پیشرو ترین برندها در زمینه مد محسوب می‌شود که در تولید شلوار جین هم فعال است. شلوارهای جین استثنایی گوچی به قیمت ۳۱۰۰ دلار یعنی بیش از ده میلیون تومان به فروش می‌رسد.

۵- APO Jeans

گران ترین شلوارهای جین در جهان

شلوارهای جین این برند از مواد بسیار گران قیمت مثل نقره، طلا، پلاتینیم و ابریشم تهیه می‌شود و با قطعات الماس تزئین می‌شود. قیمت این شلوار‌ها حدود ۴۰۰۰ دلار معادل ۱۴ میلیون تومان است.

۴- اسکادا

گران ترین شلوارهای جین در جهان

این برند آلمانی پیش از لاکچری بودن محصول نیاز مخاطب را در نظر گرفته و با کیفیت ترین شلوار جین را تولید می‌کند که قیمت آن ها بیش از ۱۰ هزار دلار یعنی ۳۵ میلیون تومان است.

۳- Levi Strauss & Co.501

گران ترین شلوارهای جین در جهان

این برند یک برند قدیمی در تولید لباس های غربی است و از پیشروان در دوخت شلوار جین محسوب می شود. شلوارهای این برند تا ۶۰ هزار دلار نیز قیمت دارند.

۲- Dussault Apparel Thrashed denim

این برند در تهیه شلوارهای جین تنگ و مد روز شهرت دارد که معمولا دست دوز هستند و در تزئین آن ها از قطعات الماس استفاده می‌شود. قیمت این شلوارها بیش از ۲۵۰ هزار دلار است.

۱- Secret Circus

گران ترین شلوار جین جهان متعلق به برند سیکرت سیرکوس است که بسیار با دوام و لاکچری هستند و در آن از قطعات الماس متعددی استفاده شده و قیمت آن ۱٫۳ میلیون دلار یعنی بیش از ۴٫۵ میلیارد تومان است.

منبع: نیازنگار

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند