ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

واکنش ستاره استقلال به پیشنهاد پرسپولیس

مشکلات مالی علت اصلی نتایج ضعیف استقلال خوزستان

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب او هستند، گفت: اگر تا پایان نیم‌فصل اول مشکلات برطرف شد، در خدمت استقلال خوزستان خواهم بود. در غیر اینصورت برای آینده‌ام مبجبور به ترک استقلال خوزستان خواهم شد

رحیم زهیوی در مورد مشکلات مالی باشگاه استقلال خوزستان اظهار داشت: در چند ماه گذشته با بدترین شرایط ممکن در لیگ برتر بازی کرده‌ایم اما هنوز صدای فریاد ما شنیده نمی شود.

واکنش ستاره استقلال به پیشنهاد پرسپولیس

وی ادامه داد: مشکلات مالی بدون شک علت اصلی نتایج ضعیف استقلال خوزستان است چون بازیکنان تمرکزی برای کسب نتایج فصل گذشته ندارند.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: بارها و بارها اعتراض کردیم و حتی تمرینات را هم چند روزی تحریم کردیم اما هنوز مشکلات مالی حل نشده است.

زهیوی خاطرنشان کرد: این بار به احترام استاندار خوزستان و هواداران به تمرینات بازگشتیم و امیدواریم وعده‌هایی که دادند عملی شود. البته تا کنون مدیران فقط وعده و وعید داده‌اند ولی ما هم کاسه صبرمان لبریز شده و مجبور به گرفتن تصمیم دیگری می‌شویم.

وی افزود: قبل از آغاز فصل، پیشنهادات خیلی خوبی داشتم اما چون دوست داشتم استقلال خوزستان را در آسیا همراهی کنم، همه پیشنهادات که به لحاظ مالی شرایط بهتری به استقلال خوزستان داشتند را رد کردم. وقتی ما تا این حد از خود گذشتگی می‌کنیم انتظار داریم حداقل حق‌مان به ما داده شود تا با انگیزه بیشتری در تمرینات و لیگ حضور یابیم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان در مورد اینکه گفته می شود پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب او هستند، گفت: اگر تا پایان نیم‌فصل اول مشکلات برطرف شد، در خدمت استقلال خوزستان خواهم بود. در غیر اینصورت برای آینده‌ام مبجبور به ترک استقلال خوزستان خواهم شد. همین حالا چند پیشنهاد خیلی خوب برای نیم‌فصل دوم دارم اما به احترام هواداران با هیچ تیمی وارد مذاکره نشده‌ام و همه چیز را منوط به نیم‌فصل کرده‌ام.

منبع: ساعت 24

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند