ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز یکشنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷

نیمکت دو سر برد تیم استقلال

نیمکت دو سر برد استقلال

به گزارش مشرق، شفر در این مدت بارها از عملکرد خوبش در استقلال و این که توانسته این تیم را از سقوط نجات دهد صحبت کرده اما به بخشی دیگر از همکاری‌اش با آبی‌های پایتخت اشاره نکرده است. از تیمی خوب با پنانسیل بالا که شفر را هم از سقوط نجات داد و او را از یک مربی تمام‌شده به یک مربی موفق و احیاکننده تبدیل کرد. یعنی همکاری شفر با استقلال یک برد دو جانبه بوده است برای تیمی که از بحران فاصله گرفت و برای مربی‌ای که به روزهای شیرین افتخار بازگشت. عملکرد شفر در استقلال نه تنها باعث احیای او شده که نگاهی به کارنامه این مربی نشان می‌دهد که کارنامه او در استقلال تا این جای کار بهترین آمار مربی‌گری‌اش بوده است.

شفر در این فصل ۳۴ بازی در جام های مختلف روی نیمکت استقلال نشست و در این ۳۴ بازی ۲۱ برد، ۱۰ مساوی و ۳ باخت بدست آورد و ۷۳ امتیاز کسب کرد. تیمش ۵۹ گل زد و ۱۹ گل دریافت کرد. او در استقلال موفق شد در هر بازی میانگین امتیاز ۲،۱۵ امتیاز از هر بازی را ثبت کند. این در حالی است که او در تیم‌های قبلی به میانگین ۲ امتیاز از هر بازی هم نرسیده بود و بهترین عملکردش را در تیم برلین با ۱،۶۳ امتیاز از هر بازی ثبت کرده بود.

سرمربی آلمانی علاوه بر بیشترین میانگین امتیاز بیشترین درصد برد را هم با استقلال بدست آورده است. حدود ۶۲درصد برد در بازی‌ها آماری است که شفر پیش از این به آن نزدیک هم نشده است. درصد برد او در تیم‌های سابقش اعداد زیر بوده است:

نیمکت دو سر برد تیم استقلال

اعدادی که نشان می‌دهد شفر نه تنها در استقلال احیا شده است بلکه در این تیم توانسته بهترین روزهای مربی‌گری‌اش را بگذراند و کارنامه موفقی را ثبت کند. البته نتیجه‌گیری بهتر و دقیق‌تر را زمانی می‌توان انجام داد که دوران مربی‌گری شفر در استقلال به پایان برسد و نتایج او را در مدت زمان حضورش در استقلال با حضورش در تیم‌های دیگر مقایسه کرد.

منبع: مشرق نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند