ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز جمعه، ۲۸ دی ۱۳۹۷

این مرد هزار چهره تحت تعقیب است/ازدواج برای سرکیسه کردن

فردی شیاد با جا زدن خود به عنوان تاجر با دختران دم بخت دارای خانواده متمول طرح دوستی می ریخت و بعد از ازدواج از آن ها کلاهبرداری می کرد و متواری می شد.

به گزارش رکنا، وی در آخرین سناریوی خود از سوی ششمین همسرش دستش رو و همه نقشه هایش نقش بر آب شد. زن فریب خورده که به شدت از دست همسرکلاهبردارش عصبانی و سرخورده شده بود به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: زمانی که همسرم به خواستگاری ام آمد خودش را تاجری معرفی کرد که در شهرهای مختلف به سرمایه گذاری اقدام کرده است.

وی ادامه داد: او با چرب زبانی خانواده ام و مرا فریب داد تا راضی به این وصلت شویم. روزهای اول از این که یک همسر ثروتمند دارم خوشحال بودم و بین فامیل فخر می فروختم . این ماجرا برای مدتی ادامه داشت تا این که همسرم از پدرم خواست که در پروژه های او سرمایه گذاری کند. پدرم بی چون و چرا به خاطر اعتمادی که به او داشت مقدار زیادی پول در اختیارش گذاشت. بعد از این ماجرا هر‌بار که از همسرم در مورد پروژه مد نظرش سوال می‌کردم که در کدام شهر و در چه مرحله ای قرار دارد او با ترفندهای مختلف از جواب دادن به سوالم طفره می رفت. کم‌کم به رفتار و گفته هایش شک کردم چرا که حتی نام و نشانی هم از محل زندگی خانواده همسرم نداشتم و او اصلا صحبتی از آن ها به میان نمی آورد. از تناقض گویی های همسرم یقین پیدا کردم که او چیزی را از ما پنهان می کند برای همین مدتی او را مخفیانه زیر نظر گرفتم تا این که پی به دروغ های او بردم.

متوجه شدم همسرم با نام و نشان مستعار بین شهرها در رفت و آمد بوده است و او اصلا تاجر نبوده و نیست . با تحقیق بیشتر روشن شد او با جا زدن خودش به عنوان تاجر قبل از من نیز با چند دختر دیگر ازدواج و به بهانه سرمایه گذاری از خانواده آن ها هم کلاهبرداری کرده است . همسرم بعد از مطلع شدن از لو رفتن سابقه اش از سوی من و خانواده ام متواری شد .حالا به دادگاه خانواده آمده ام تا بعد از درخواست طلاق از دست همسرکلاهبردار و شیادم شکایت کنم تا دخترهای ساده لوح دیگری مثل من قربانی این روباه حیله گر نشوند و آینده شان نابود نشود.

منبع: رکنا

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند