ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

کمک به آشنا شدن هرچه بیشتر دانش آموزان از ظرفیت های گردشگری مناطق

کمک به آشنا شدن هرچه بیشتر دانش آموزان از ظرفیت های گردشگری مناطق

علی رمضانی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی منسجم تئاتر دانش آموزی را از سال آتی در تمام مدارس اجرا می‌کنیم گفت: از امسال اردوهای دانش آموزی نیز به صورت منطقه‌ای در سطح استان‌ها برگزار می‌شوند.

کمک به آشنا شدن هرچه بیشتر دانش آموزان از ظرفیت های گردشگری مناطق

وی افزود: استقبال از این طرح خوب بوده و تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی منسجم تئاتر دانش آموزی را از سال آتی در تمام مدارس اجرا کنیم. علاوه بر تقویت بعد هنری، یکی از رویکردهای اجرای تئاتر در مدارس رویکرد تربیتی است.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش با اشاره به سیاست مدرسه محور شدن فعالیت‌های تربیتی و کاهش برنامه‌های متمرکز کشوری گفت: در سال تحصیلی جاری اردوهای دانش آموزی نیز به صورت منطقه‌ای در سطح استان‌ها برگزار می‌شوند که کمک می‌کند تا دانش آموزان با ظرفیت‌های گردشگری منطقه خود بیشتر آشنا شوند.

به گفته رمضانی طرح سرود دانش آموزی در مدارس را نیز در سال جاری توسعه می‌دهیم.

وی همچنین بر ضرورت توجه به امر مهارت آموزی دانش آموزان تاکید و اظهار کرد: در مسابقات فرهنگی هنری دانش آموزی که از زمستان سال گذشته در مراحل مختلف در استان‌ها شروع شده و تا تابستان سال جاری ادامه دارد رویکرد کارآفرینی و مهارت افزایی نیز اعمال شده و تلاش کردیم از ظرفیت هنرستان‌ها بهره مند شویم.

مدیرکل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزی در تابستان برگزار می‌شود. در سال گذشته حدود هفت میلیون نفر رشته در سطح آموزشگاهی در قالب ۷۲ رشته با یکدیگر رقابت کردند.

برای اطلاع از اخبار بیشتر به کانال فرهنگیان ایران بپیوندیدhttps://sapp.ir/farhangian_ir

منبع: ایران آنلاین

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند