ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

تنبیه عجیب دختر دانش آموز در آبادان / موهای بلند او را با قیچی بریدند تا ناظم مرد مدرسه نبیند!

تنبیه عجیب دختر دانش آموز در آبادان / موهای بلند او را با قیچی بریدن تا ناظم مرد مدرسه نبیند!

به گزارش گروه حوادث رکنا، روز 16 اردیبهشت ماه امسال همزمان با هفته گرامی داشت روز معلم، دختر کلاس ششم ابتدایی در مدرسه گلستان آبادان بود که ناگهان خانم معاون مدرسه با قیچی که در دست داشت به سمت نرگس می رود.

تنبیه عجیب دختر دانش آموز در آبادان / موهای بلند او را با قیچی بریدند تا ناظم مرد مدرسه نبیند!

خانم معاون مدرسه با توجه به بیرون بودن موهای این دختر دانش آموز و بدون اطلاع به خانواده وی در اقدامی عجیب موهای نرگس را در دفتر آموزشگاه قیچی می کند.

نرگس وقتی نسبت به رفتار عجیب خانم معاون مدرسه اعتراض می کند خانم معاون ادعا می کند که ناظم مدرسه یک مرد است و بیرون بودن موهای وی احتمال تحریک شدن ناظم مرد مدرسه را دارد.

دختر دانش آموز که سابقه بیماری آسم دارد پس از این اتفاق و بخاطر تحقیر شدن در برابر دیگر همکلاسی هایش دچار آسم شدید عصبی شده و به یکی از بیمارستان های آبادان بیمارستان منتقل می شود.

بدین ترتیب خانواده نرگس با اطلاع از این اقدام خانم معاون مدرسه از وی اعلام شکایت می کنند که دکتر عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه و معاون استاندار خوزستان با اعلام این خبر دستور ویژه برای رسیدگی به پرونده را اعلام کرده است.

بنا به این گزارش، عامل این حادثه معاون پرورشی آموزشگاه بود که در لحظات نخست انتشار این خبر بخاطر سرعت در کار مدیر مدرسه عنوان شده بود و بدین ترتیب سوء تفاهم پیش آمده را اصلاح می کنیم.

 تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

برای اطلاع از اخبار بیشتر به کانال فرهنگیان ایران بپیوندیدhttps://sapp.ir/farhangian_ir

منبع: رکنا

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند