ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۷

تا آخر خرداد ماه مطالبات فرهنگیان صفر می شود

تا آخر خرداد مطالبات فرهنگیان صفر می شود

به گزارش پارس نیوز،علی الهیار ترکمن روز سه شنبه در همایش روز معلم در شهرستان نوشهر در غرب مازندران افزود : با تلاش و پیگیری های انجام شده ، پرداخت مطالبان فرهنگیان تا یک ماه آینده به طور کامل محقق شده و به حساب همه فرهنگیان واریز خواهد شد.
وی با اعلام این که دستورالعمل افزایش ضریب حقوق فرهنگیان در سال 97 نیز بزودی ابلاغ خواهد شد ، گفت : بر اساس این دستور العمل ، احکام مشخص و افزایش حقوق امسال همراه با معوقه های نخست سال پرداخت می شود.

تا آخر خرداد ماه مطالبات فرهنگیان صفر می شود


** پاداش پایان خدمت بازنشستگان
معاون وزیر آموزش و پرورش همچنین از چاره اندیشی برای پاداش پایان خدمت فرهنگیان خبر داد و گفت که برای پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی به سه هزار و 800 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
وی افزود : با توجه به زمان بر بودن تامین اعتبار پاداش پایان خدمت از محل یک درصد شرکت ها ، در حال پی گیری برای تامین مالی از منابع دیگر هستیم تا در آینده نزدیک به صورت یکجا پرداخت شود.
الهیار ترکمن به شرایط استخدام نیروهای حق تدریسی و تامین نیروی این وزارتخانه هم اشاره کرد و گفت : با توجه به برنامه ششم توسعه ، جذب تمامی نیروهای استخدامی باید از دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی صورت گیرد و هر نوع تغییر در این وضعیت نیازمند تصویب قانون از سوی مجلس شورای اسلامی است.
وی افزود : در حال حاضر آموزش و پرورش تمامی نیروهایی را که متعهد به استخدام آنان بود ، بر اساس قانون جذب کرده است و تنها جبران سنوات سال های گذشته حق تدریسی ها در دست پی گیری از سوی نمایندگان مجلس است.
الهیار ترکمن از آموزش و پرورش به عنوان یک ابرسیستم نام برد و گفت که هم اکنون این سیستم یک میلیون پرسنل ، 700هزار بازنشسته ، 105 هزار واحد آموزشی و 13 میلیون و 500 هزار دانش آموز را در 760 منطقه آموزشی زیر پوشش دارد .
در این آئین که به مناسبت روز معلم همراه با برنامه های متنوع و شاد برگزار شد از 40 نفر از فرهنگیان شهرستان نوشهر تجلیل شد.

برای اطلاع از اخبار بیشتر به کانال فرهنگیان ایران بپیوندیدhttps://sapp.ir/farhangian_ir

منبع: پارس نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند