ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷

تشکیل شدن کارگروه بررسی لایحه ساماندهی سهام عدالت

تشکیل کارگروه بررسی لایحه ساماندهی سهام عدالت

حمیدرضا فولادگر با اشاره به نشست دیروز دوشنبه کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ اظهار داشت: این کمیسیون در خصوص بررسی لایحه ساماندهی سهام عدالت با حضور نمایندگان وزارتخانه‌های اقتصادی، صنعت، معدن و تجارت، تعاون، سازمان برنامه، دیوان محاسبات، سازمان بورس و اوراق، اتاق ایران، اتاق تعاون و مرکز پژوهش‌های مجلس تشکیل جلسه داد.

تشکیل شدن کارگروه بررسی لایحه ساماندهی سهام عدالت

به گزارش تجارت‌نیوز، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از استماع دیدگاه مسئولان، کلیات لایحه ساماندهی سهام عدالت مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: همچنین مقرر شد برای بررسی جزییات این لایحه کارگروهی متشکل از سازمان خصوصی سازی، سازمان بورس، وزارت اقتصاد، دیوان محاسبات، مرکز پژوهش‌های مجلس و اتاق تعاون تشکیل و پس از بررسی جزییات لایحه را به صحن کمیسیون ارجاع دهند.

وی اظهار داشت: همچنین بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات و اصلاح ماده (۱۰۴) قانون مالیات‌های مستقیم در دستور کار کمیسیون قرار گرفت.

این نمایند مجلس بیات داشت: بررسی این دستور با حضور نمایندگان وزارت صنعت، اقتصاد، تعاون نفت، نیرو، علوم و تحقیقات، دادگستری، سازمان برنامه و بودجه، معاونت علمی رئیس‌جمهور وانجمن های تخصصی انجام شد.

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ در مجلس به خانه ملت گفت: دراین جلسه موضوع ارجاع کار و تامین کالا و خدمات مورد بررسی قرار گرفت و مقررشد مباحث و جزییات در کارگروه مربوطه بررسی و مجدد به کمیسیون ارجاع داده شود.

منبع: تجارت نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند