ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۷

کشف راز شوم ناپدید شدن سحر دانشجوی پیراپزشکی از برابر دانشگاه تهران

راز شوم ناپدید شدن سحر دانشجوی پیراپزشکی از برابر دانشگاه تهران

پرونده مرد جوانی که در اقدامی جنون آمیز نامزدش را به قتل رسانده بود، با باز سازی صحنه قتل و صدور کیفرخواست در نوبت محاکمه قرار گرفت.

به گزارش گروه جنایی رکنا، 19 مهر ماه امسال،فردی با مراجعه به کلانتری 151 یافت آباد به ماموران گفت: دخترش بنام سحر، 18 ساله برای رفتن به دانشگاه از منزل خارج شده و دیگر برنگشته است.

کشف راز شوم ناپدید شدن سحر دانشجوی پیراپزشکی از برابر دانشگاه تهران


کارآگاهان پایگاه پنجم پلیس در تحقیقات خود اطلاع پیدا کردند که فقدانی دانشجوی رشته رادیولوژیِ دانشکده پیراپزشکی دانشگاه تهران است که ساعت نه صبح هجدهم همان ماه، به قصد رفتن به دانشگاه از خانه خارج شده، در کلاس درس دانشگاه نیز حاضر شده اما پس از خروج از دانشگاه دیگر کسی او را ندیده است.
با شناسایی جوانی 23 ساله بنام علی به عنوان نامزد فقدانی که از حدود چهار ماه پیش با یکدیگر عقد کرده بودند، کارآگاهان به تحقیق از وی پرداخته و اطلاع پیدا کردند که آخرین بار سحر با علی دیده شده است. بابدست آمدن این سرنخ مرد جوان به عنوان تنها مظنون در ماجرای گمشدن دختر دانشجو دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی منتقل شد.
علی که ابتدا منکر هرگونه دخالت در ماجرای گمشدن نامزدش بود سه روز بعد از دستگیری لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف کرد. او در اعترافات اولیه گفت: روز حادثه به دنبال سحر رفته و او را از مقابل دانشگاه سوار ماشین کردم. در مسیر بازگشت به سمت خانه بودیم که با یکدیگر مشاجره لفظی پیدا کردیم و من کنترل خودم را از دست دادم. با دست او را خفه کردم و بعد از چند دقیقه دیدم که سحر نفس نمی‌کشد. جنازه را در جاده شهریار رها و به محل سکونتم برگشتم.
با مشخص شدن این موضوعات در پرونده متهم برای بازپرسی به دادسرا فرستاده شد و به دستور بازپرس متهم برای بازسازی صحنه قتل به محل کشف جسد زن جوان رفت. بعد از بازسازی صحنه قتل و تکمیل تحقیقات برای متهم کیفر خواست مناسب صادر شد و متهم با قرار قانونی راهی زندان شد. بدین ترتیب با تکمیل تحقیقات پرونده قتل متهم به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه خواهد شد.

منبع: رکنا

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند