ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

مربی تیم پرسپولیس لباس‌هایش را روی زمین پرت کرد و رفت!

مربی پرسپولیس لباس‌هایش را روی زمین پرت کرد و رفت!

به گزارش پارس نیوز، روز گذشته در حاشیه تمرین سرخپوشان جشن تولد ایگور پانادیچ، مربی دروازه‌بان‌های تیم برگزار شد. دقایقی پیش از پایان تمرین وقتی کیک تولد داشت وارد مجموعه می‌شد، پانادیچ به سمت تدارکات باشگاه رفت و گفت: کیک را نیاورید! اما در این بین مارکو، مربی بدنساز تیم، رفت و کیک تولد را روی میز گذاشت تا جشن آغاز شود.

مربی تیم پرسپولیس لباس‌هایش را روی زمین پرت کرد و رفت!

پانادیچ که از نیت بازیکنان باخبر بود حتی حاضر به گرفتن عکس یادگاری هم نشد و به کانکس کنار زمین پناه برد. بازیکنان پرسپولیس به کانکس رفتند و ایگور را برای گرفتن تنها یک عکس یادگاری به زور راضی کردند.

پانادیچ بعد از گرفتن عکس قصد فرار از جمع بازیکنان را داشت که بیرانوند و کامیابی‌نیا همراه با منشا او را دوره کردند تا صورتش را کیک‌مالی کنند.

پانادیچ برای فرار از جمع، چند بازیکن را با مشت و لگد کنار زد اما بالاخره کامیابی‌نیا کیک را به سمت او پرتاب کرد و ایگور هم جاخالی داد و زمین خورد. منشا از این فرصت استفاده کرد و کیک را به طور کامل روی سر پانادیچ انداخت و بیرانوند هم زحمت کیک‌مالی ایگور را کشید. پانادیچ که با عصبانیت در حال ترک زمین بود، ناگهان بیرانوند باقی کیک را مثل گوله برف به کمر ایگور زد و سر تا پای پانادیچ را کیکی کرد. مربی دروازه‌بانان پرسپولیس با عصبانیت به رختکن رفت و لباس‌هایش را به سمت زمین چمن پرت کرد. در پایان هم از رختکن خارج شد و به عکاس تیم گفت: حق منتشر کردن یک عکس را هم ندارید! جالب است بدانید در تولد بازیکنان، پانادیچ شخصاً سر بازیکنان را در کیک فرو می‌برد و این موضوع باعث شده بود بازیکنان به فکر تلافی باشند.

منبع: پارس نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند