ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

نارضایتی فرهنگیان از وضعیت بیمه‌‌های تکمیلی/ آموزش و پرورش با بیمه‌های مناسبی قرارداد ببندد

نارضایتی فرهنگیان از وضعیت بیمه‌‌های تکمیلی/ آموزش و پرورش با بیمه‌های مناسب قرارداد ببندد

سید حمایت میرزاده با اشاره به نارضایتی فرهنگیان از بیمه تکمیلی که برای آنها در نظر گرفته شده ، گفت: فرهنگیان از شرکت‌های بیمه‌ای که آموزش و پرورش با آنها قرارداد بسته، ناراضی هستند.

نارضایتی فرهنگیان از وضعیت بیمه‌‌های تکمیلی/ آموزش و پرورش با بیمه‌های مناسبی قرارداد ببندد

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرهنگیان در مورد کاهش میزان تعهدات، کاهش مراکز تحت پوشش در بیمه تکمیلی جدید ناراضی هستند؛  فرهنگیان خود بهتر می‌توانند شرکت بیمه مطلوب را انتخاب کنند و این کار باید با نظرسنجی از آنها صورت گیرد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش باید در سال جدید در قرارداد با شرکت‌های بیمه دقت لازم را به کار برد، اظهار کرد: این وزارتخانه باید به دنبال شرکت‌هایی باشد که فرهنگیان می‌خواهند و تامین منافع فرهنگیان را درنظر بگیرند نه شرکت‌های که خودشان انتخاب کرده باشند.

میرزاده بیان کرد: در سال‌های گذشته بیمه فرهنگیان طلایی بود و معلمان از آن بسیار رضایت داشتند؛ در این بیمه فرهنگیان هنگام درمان پولی پرداخت نمی‌کردند و آموزش و پرورش هزینه‌های درمانی آنها را تصویه می‌کرد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان افزود: آموزش و پرورش باید تمام شرکت‌های بیمه را بررسی کند سپس با شرکتی که شرایطش به منفع معلمان است قرارداد ببنند نه شرکتی که قرارداد با آن به نفع مدیران باشد.

منبع: هارپی نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

ع د
باسلام خیانتی که در این مملکت به فرهنگیان روا داشته اند رد هیچ حکومتی نبوده از لحاظ درمانی اصلا بیمه های ما پذیرفته نیست و سر بالا جواب میدهند بله مراکز درمانی و داروخانه ها و ...میگویند بله ما بابیمه تان قرارداد داریم .شما کامل پرداخت بکنید و بعد از بیمه بگیرید

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند