ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز چهارشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۷

ارتش سوریه رویاهای رژیم صهیونیستی را بر باد داد

ارتش سوریه رویاهای رژیم صهیونیستی را در جنوب سوریه بر باد داد

ارتش سوریه با دستاوردهای چشمگیر خود در محور جنوب غرب دمشق-قنیطره رویاهای رژیم صهیونیستی را برای ایجاد منطقه حائل تحت کنترل تروریستها بر باد داد.

ارتش سوریه رویاهای رژیم صهیونیستی را  بر باد داد

 سانا گزارش داد: ارتش سوریه دستاورد راهبردی جدیدی در محور جنوب غرب دمشق-قنیطره به دست آورد و آن بازپس گیری کامل بلندی های راهبردی الحمر واقع در شرق حضر در حومه قنیطره در جنوب سوریه است.

ارتش سوریه سال جدید را با گشودن یکی از پیچده ترین پرونده های جنگ با تروریسم در امتداد جغرافیای سوریه شامل پاکسازی غوطه غربی در حومه جنوب غربی دمشق آغاز کرد و بر بلندی های الحمر مسلط شد تا رویاهای دشمن صهیونیست برای ایجاد منطقه حائل تحت کنترل گروههای تروریستی و تکفیری وابسته به آن را بر باد دهد.

بر اساس این گزارش؛ ارتش سوریه پرچم این کشور را بر بلندترین ارتفاعات الحمر به اهتزاز درآورد و مواضع خود را در این بلندی های استراتژیک واقع در شرق شهرک حضر که طی سالیان گذشته در کنترل تروریستها بود و آنها از این مناطق به حملات خمپاره ای و راکتی روی می آوردند، تثبیت کرد.

به گزارش گروه اخبار جهان ساعت 24 ، ارتش سوریه طی سه ماه گروههای تروریستی را به تسلیم و تن دادن به شروط ارتش سوریه برای تحویل سلاح های سنگین و ترک منطقه وادار کرد. این مناطق از سوی ارتش سوریه به عنوان منطقه امن با مین زدایی آن تبدیل می شود تا ساکنان آن بازگردند.

منبع: ساعت 24

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند