ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

نظارت مستقیم توسط معلمان بر فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان

نظارت مستقیم معلمان بر فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان

به گزارش افکارنیوز،  اصغر حصیری مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش در نشست مشترک معاونان و مدیران کل آموزش و پرورش سراسر کشور که در اردوگاه شهید باهنر برگزار شد در خصوص انتخابات نمایندگان معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار داشت: قرار شده است 2 نفر از اعضای هیأت امنا و یک نفر از بازرسین صندوق از طریق معلمان و با انتخابات به طور مستقیم انتخاب شوند‌.

نظارت مستقیم توسط معلمان بر فعالیت های صندوق ذخیره فرهنگیان

وی ادامه داد: افرادی که از طریق برگزاری انتخابات، انتخاب شده و وارد هیأت امنا می‌شوند طبق اساسنامه قادر به انتخاب اعضای هیأت مدیره صندوق خواهند بود.

حصیری اذعان داشت: انتخابات در دو مرحله صورت می‌گیرد؛ در مرحله استانی به صورت الکترونیکی و منتخبان استانی در جلسه‌ای کشوری منتخبان نهایی را انتخاب خواهند کرد که این مرحله از انتخابات به صورت کشوری خواهد بود.

مشاور وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: دستور وزیر این است که تمامی  این انتخابات به صورت کاملا شفاف و روشن پیش برود.

* تعامل با تشکل‌های قانونی و اثرگذار

عبدی مشاور وزیر آموزش و پرورش درباره کمیته تشکل‌ها گفت: قرار است مجمعی تشکیل شود تا تشکل‌های قانونی و اثرگذار در آموزش و پرورش و بدون در نظرگیری گرایش سیاسی تشکل در آن حضور داشته باشند و بتوانند در تصمیم‌گیری‌ها در آموزش و پرورش اثر داشته باشند.

وی ادامه داد: هدف ما این است که این مجمع‌ها تا پایین‌ترین سطوح آموزش و پرورش حضور داشته باشند و بتوانند نظرات خود را ارائه دهند.

منبع: افکارنیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند