ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

موافقت کردن روحانی با آزادسازی مالکیت سهام عدالت

موافقت روحانی با آزادسازی مالکیت سهام عدالت

به گزارش مشرق، محمدرضا پورابراهیمی داورانی گفت: صبح امروز روسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری دیدار و گفت و گو انجام دادند.

موافقت کردن روحانی با آزادسازی مالکیت سهام عدالت

دبیر شورای هماهنگی روسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی افزود: در نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با رئیس جمهور موضوعات مختلف مانند مباحث مربوط به بودجه سال 97، راهکارهای تحقق برنامه ششم توسعه کشور، افزایش حقوق بازنشستگان و موضوع نرخ حامل های انرژی و همچنین نحوه حذف دهک های ثروتمند از دریافت یارانه نقدی مورد بررسی قرار گرفت.

تاکید بر ساماندهی مطلوب موسسات مالی و اعتباری در نشست مشترک روسای کمیسیون های تخصصی مجلس با رئیس جمهور

پورابراهیمی داورانی در ادامه گفت و گوی خود افزود: در این جلسه همچنین موضوع اشتغالزایی و تعهدات دولت برای ایجاد اشتغال سالانه در برنامه ششم توسعه، آسیب های اجتماعی و نحوه مقابله با آن و مباحث مربوط به تولید مسکن مورد بررسی قرار گرفت.


وی با بیان اینکه افزایش تعاملات مجلس و دولت برای رفع مشکلات اقتصادی مردم انجام می شود، افزود:در ادامه جلسه بحث آزادسازی مالکیت سهام عدالت نیز مورد بررسی قرار گرفت و نظر رئیس جمهور در این ارتباط نظر موافق داشتند.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: علاوه بر بررسی مباحث فرهنگی، آموزش و تحقیقات و اجتماعی، همچینین در این جلسه توافق شد که موضوع ساماندهی موسسات مالی و اعتباری که البته اقداماتی در این راستا صورت گرفته است، باید بصورت کامل انجام شود.

منبع: مشرق نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند