ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

سود 150 هزار تومانی سهام عدالت به چه کسانی می رسد؟

سود 150 هزار تومانی سهام عدالت به چه کسانی می رسد؟

اسحاق جهانگیری در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی با بیان اینکه سهام عدالت برای 50 میلیون ایرانی در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: ما سه سال وقت گذاشتیم که راهکاری پیدا کنیم که 70 میلیون ایرانی در کارخانجات شریک باشند و هم اکنون به جمعیت زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی یک‌ میلیون تومان پرداخت کرده‌ و سهامشان 2 میلیون و 400 هزار تومان ارزش دارد و امسال نیز سود سهام آنها مانند همه افراد دیگر سهامدار در شرکت‌ها به مبلغ 150 هزار تومان پرداخت شده است.

سود 150 هزار تومانی سهام عدالت به چه کسانی می رسد؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیشتر مسئولان سازمان خصوصی سازی رقم 150 هزار تومان را به صورت تقریبی برای سود سهام عدالت پرداختی به کسانی که مالک کامل سهام باشند، اعلام کرده بودند.

طبق اعلام مسئولان این سازمان، قرار بود اولین مرحله سود سهام عدالت در پاییز امسال و مراحل بعدی تا پایان سال جاری پرداخت شود، ولی فعلاً خبری از واریز اولین مرحله سود سهام عدالت نیست.

مالک کامل سهام به کسانی گفته می شود که صورتحساب خود در سایت سهام عدالت را تسویه کرده باشند. سود کامل به این افراد پرداخت می شود.

منبع: اقتصاد نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

سید احمد حسینی
احساس میکنیم دولتمردان ماوضعیت اسفبار اقتصادی راکه گریبانگیر بیش از۶۰ درصدمردم جامعه راسبب شده بدرستی درک نمیکنند جامعه درحالت انفجارقرارگرفته !

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند