ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

بالاترین افزایش حقوق براي معلمان

بالاترین افزایش  حقوق براي معلمان

حمیدرضا حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال 97 در مجلس گفت: در بررسی بودجه کارهای کارشناسی انجام شده و در سیر تصویب بودجه در مجلس این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا به سمتی حرکت کنیم که بودجه را به سمت عدالت اجتماعی سوق دهیم  و مصوب کنیم.

بالاترین افزایش  حقوق براي معلمان


وی افزود:باید به سمتی حرکت کنیم که پرداخت حقوق‌ها در کشور  عادلانه‌تر از قبل باشدو در این باره در  راستای برنامه ششم توسعه حرکت کنیم. یعنی باید حقوق‌های پایین‌تر از افزایش بیشتر و حقوق‌های بالاتر از افزایش کمتر برخوردار باشند.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: افزایش حقوق براساس عدالت اجتماعی و تصویب بودجه در این راستا اولین خواسته ما نمایندگان و کارمندان و کارگران در سراسر کشور است و بر این اساس معلمان و کارکنانی که در این رده‌های حقوقی هستند باید از بالاترین افزایش حقوق برخوردار باشند.
حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: حقوق‌های زیر 2 میلیون و حقوق‌های پایین باید از افزایش مضاعف برخوردار شوند و سقف حقوق‌های نجومی نیز بسته شود و با بسته شدن سقف حقوق‌های نجومی و افزایش مضاعف حقوق‌های پایین حقوق‌ها را به هم نزدیک کنیم.
وی افزود: موضوع ایجاد عدالت در افزایش حقوق‌ها را دنبال می‌کنیم و انی اراده در مجلس وجود دارد و هماهنگی های لازم بوجود می‌آید تا بودجه به سمتی هدایت شود که افزایش حقوق‌ها عادلانه باشد.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان گفت: پاداش پایان خدمت باید دارای سقف باشد و میزان دریافتی پاداش‌های پایان خدمت باید متناسب باشد و فاصله بین پاداش‌ها باید به حداقل برسد.
حاجی‌بابایی با اشاره به بحث افزایش قیمت حامل‌های انرژی در بودجه 97 خاطرنشان کرد: ما اجازه نخواهیم داد در افزایش قیمت حامل‌های انرژی به اقشار ضعیف و متوسط جامعه آسیب وارد شود و هماهنگی‌هایی در حال انجام است و پیشنهاداتی وجود دارد.
وی افزود: براساس این پیشنهادات به گونه‌ای حرکت کنیم که کمترین آسیب از این ناحیه به اقشار کم درآمد جامعه وارد شود و به سمت و سویی حرکت کنیم که از کاهش قیمت‌های حامل‌های انرژی با سیاست‌گذاری که مجلس دارد نه افزایش بی‌رویه داشته باشد و موجب ایجاد تورم شود و نه اقشار کم‌درآمد جامعه را تحت فشار قرار دهد.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: مردم مطمئن باشند اجازه نخواهیم داد که افزایش قیمت بی‌رویه حامل‌های انرژی معیشت مردم را در سختی و مشکل بیندازد و سیاست‌هایی در این رابطه در حال پیگیری است که به سمتی حرکت کنیم تا کمترین آثار تورمی و فشار بر معیشت مردم را داشته باشند.
حاجی بابایی با اشاره به بحث هدفمندی یارانه‌ها در بودجه 97 خاطرنشان کرد: اجازه نخواهیم داد که مردم مورد آزمایش دارایی‌ و عدم دارایی برای دریافت یارانه‌ها قرار گیرند.
وی افزود: دولت بررسی کند ما هم پشتیبانی می‌کنیم، کسانی که در کشور وضعیت مالی مناسب دارند و از شرایط مناسب اقتصادی برخوردارند دولت براساس قانون می‌تواند یارانه این افراد را قطع کند. اما نباید کسانی را که یارانه می ‌گیرند و یا وضع مالی مناسب ندارند را در بوته امتحان دارایی یا ندارایی قرار دهیم تا بخواهیم به آنها یارانه بپردازیم.
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان اظهار داشت: مردم مطمئن باشند با سیاست‌گذاری‌ها در مجلس و با هماهنگی نمایندگان و مصوباتی که در مجلس خواهد بود به سمتی حرکت خواهیم کرد که اقشار کم‌درآمد و ضعیف جامعه از این مساعدت و کمک بازنمانند.

منبع: شمانیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

جلیل پور
درصورت برابری حقوق ها یعنی نبودن تفاوت منطقی بین کسی که سابقه ۵سال داردوکسی که۲۸سال وکسی که مدرک فوق لیسانس وکسی فوق دیپلم ایا برای افراد دیگرانگیزه کار کردن وادامه تحصیل وجد یت در کار ایجادمیشود.

غلامرضا منصوري
جناب آقاي حاج بابايي ريس فراكسيون نمايندگان والايي مجلس
در مورد حقوق بازنشتگان آموزش وپرورش نيز چاره انديشي
نماييدكه واقعا زير فشار معيشتي و اقتصادي نه تنها كمر بلكه زانو هم خم شده است

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند