ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

نمی‌ گذاریم ایران در سوریه پایگاه ایجاد کند

نمی‌ گذاریم ایران در سوریه پایگاه ایجاد کند

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر ایران را به تلاش برای ایجاد پایگاه در سوریه متهم کرد و گفت اسرائیل اکنون از شمال، جنوب و شرق با چالش مواجه است.

نمی‌ گذاریم ایران در سوریه پایگاه ایجاد کند

به گزارش جام نیوز، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی روز سه‌شنبه بار دیگر ایران را به تلاش برای ایجاد پایگاه در سوریه متهم کرد و گفت تل‌آویو اجازه نخواهد داد چنین اقدامی صورت گیرد.

بنا بر اعلام دفتر نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی، نتانیاهو که در مراسم فارغ‌التحصیلی خلبان‌های جدید نیروی هوایی ارتش این رژیم صحبت می‌کرد، با بیان اینکه اسرائیل در حال حاضر «بهترین هواپیماهای جهان و بهترین خلبان‌ها» را در اختیار دارد، گفت: «ما همچنان در شمال، جنوب و شرق با چالش‌های بزرگی روبرو هستیم.»

وی افزود: «در تمام این جبهه‌ها، ما شاهد بازوهای اسلام رادیکال هستیم که فجایع وحشتناکی در منطقه ایجاد کرده، اما در اسرائیل نه.»

نتانیاهو ادامه داد: «ما جزیره‌ای در دریایی بسیار طوفانی هستیم. ما بر اساس سیاستی روشن از امنیت خود حفاظت می‌کنیم: به نیروهای ایرانی اجازه نخواهیم داد برای حمله به ما در سوریه پایگاه ایجاد کنند. ما برای ممانعت از ساخت تسلیحات دقیق و مرگبار برای حمله به خود، اقدام می‌کنیم.»

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که جنگنده‌های ارتشش در دو هفته گذشته بارها غزه را هدف قرار داده‌اند، گفت تل‌آویو خواهان آن است که اهالی غزه «زندگی آرامی» داشته باشند، اما این که چنین آرامشی در غزه برقرار باشد یا نه «بیش از همه به خود غزه بستگی دارد.»

رژیم صهیونیستی که ماه‌هاست ایران را به تلاش برای نزدیک شدن به مرزهایش از طریق سوریه متهم کرده، اخیرا علاوه بر حزب‌الله در شمال و جنبش مقاومت فلسطین در جنوب، حضور ایران در سوریه در مرزهای شرقی فلسطین اشغالی را نیز به فهرست تهدیدها علیه خود اضافه کرده است.

منبع: جام نیوز

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند