ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز سه شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

برخی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان مشغول تجارت هستند

برخی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان مشغول تجارت هستند

جبار کوچکی‌نژاد نماینده مردم رشت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان گفت: در حال حاضر تلاش می‌کنیم طرح یک فوریتی تغییر اساسنامه صندوق ذخیره فرهنگیان را به صحن علنی مجلس ارائه کنیم تا از این طریق راه‌های نفوذ به این صندوق بسته شود.

برخی از مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان مشغول تجارت هستند

وی افزود: بنده پیرامون موضوعات مربوط به صندوق اخیراً توصیه‌ای به وزیر آموزش و پرورش داشته‌ام که به کل هیئت مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان را تغییر دهند و افراد پاک‌دست و دلسوزی از جنس فرهنگیان را جایگزین این افراد کنند.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر اخبار درست و مطلوبی از صندوق شنیده نمی‌شود و حکایت از آن دارد که مدیران صندوق همچنان وقتی برای این صندوق صرف نمی‌کنند و مدام برای تجارت در برخی از کشور‌های خارجی تردد می‌کنند.

کوچکی‌نژاد اضافه کد: معتقدم فرهنگیان دیگر بر روی اینگونه مسائل گذشت نخواهند کرد و ما به آقای عطایی هم گفتیم که تلاش کند این صندوق دوباره دچار انحراف نشود.

وی در پایان گفت: بر اساس برخی از گزارشات صندوق ذخیره فرهنگیان همچنان مسیر درست خود را طی نمی‌کند و برخی از مدیران این صندوق مشغول تجارت هستند.

منبع: خبرگزاری میزان

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

معلمی
سلام.این دیگه از بیعرضگی وتی رگ بودن ما معلمان عضو صندوق هست!!!!!!یا این که این حضرات اینقدر باج به قوه قضاییه میدن که به من معلم دهن کجی کنن.کجایند مدعیان پاکدست بودن قوه قضاییه!!!!!!به والله قسم یک ماه قسطم دیر شد آبروی منو پیش همه بردند!!!!!!

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند