ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۷

پزشک ایرانی مقیم اسکاتلند با وسوسه های زن صیغه ای پدرش را به قتل رساند

پزشک ایرانی مقیم اسکاتلند با وسوسه های زن صیغه ای پدرش را به قتل رساند

پزشک ایرانی مقیم اسکاتلند پس از اینکه به اتهام درگیری مرگبار با پدرش در بازداشت پلیس بود پس از دو ماه سکوتش را شکست و به ضربه به سر پدرش اعتراف کرد.

پزشک ایرانی مقیم اسکاتلند با وسوسه های زن صیغه ای پدرش را به قتل رساند

تحقیقات در این پرونده از 19خرداد‌ماه امسال شروع شد. آن روز مردی 70ساله به یکی از بیمارستان‌های شمال تهران منتقل شد. او از ناحیه سر آسیب دیده بود و پزشکان به مداوای او پرداختند اما این مرد به کما رفت.
به‌دنبال این حادثه دختر این مرد به کلانتری قلهک رفت و از برادرش به نام رامین به اتهام ضرب و جرح پدر شکایت کرد. وی در توضیح ماجرا گفت: برادرم پزشک مقیم اسکاتلند است. او چند وقت پیش به ایران بازگشت و یکی از خانه‌های پدرم در شمال تهران را به قیمت 700میلیون تومان فروخت تا خرج زندگی‌اش را برای مدتی که در تهران است تأمین کند. او حتی به‌صورت موقت با زنی ازدواج کرد تا اینکه روز حادثه با پدرم درگیر شدند.
من روز درگیری آنها نبودم اما پدرم که در بیمارستان بود پیش از اینکه به کما برود برایم تعریف کرد که دعوای آنها به‌خاطر این بود که همسر صیغه‌ای رامین راضی به زندگی در کنار پدرم نبود. برادرم به همراه پدرم زندگی می‌کرد و آن زن بارها از او خواسته بود تا خانه بخرند و به جای دیگری بروند.
حتی رامین برای پدرم شرط گذاشته بود درصورتی نزد او می‌ماند که تعداد زیادی سکه به او بدهد و سرمایه‌اش را به حساب وی منتقل کند. اما پدرم زیر بار نرفته و بر سر این موضوع با هم درگیر شده بودند. پدرم می‌گفت در درگیری، رامین با یک بطری شیشه‌ای ضربه‌ای به سرش کوبیده و وقتی حالش خراب شده نیز او را به بیمارستان منتقل کرده است.
پس از این شکایت، پرونده‌ای در این خصوص در دادسرای ونک تشکیل شد. درحالی‌که بررسی‌ها ادامه داشت مرد70ساله بعد از گذشت 4‌ماه جانش را از دست داد. همین کافی بود تا پرونده به دادسرای جنایی تهران فرستاده شود. درحالی‌که پزشکی قانونی علت مرگ قربانی را خونریزی مغزی اعلام کرده بود، قاضی جنایی دستور بازداشت پسر46ساله وی را صادر کرد.

زشک مقیم اسکاتلند در تحقیقات اولیه به درگیری اقرار کرد اما به جنایت نه. او گفت: چندروز پیش از حادثه برای تفریح با پدرم به جاده چالوس رفته بودیم که در آنجا او پایش لیز خورد و به زمین افتاد. در آنجا او را به بیمارستان بردیم اما مشکلی نبود و او از بیمارستان مرخص شد.
پس از آن به تهران آمدیم که بر سر مسائل خانوادگی با هم درگیر شدیم اما من به هیچ عنوان ضربه‌ای به سر پدرم نزدم. با وجود این، قاضی جنایی دستور بازداشت متهم را صادر کرد و تحقیقات از مرد پزشک ادامه داشت تا اینکه وی سرانجام چند روز پیش لب به اعتراف گشود و به ضرب و شتم پدرش اقرار کرد.
وی گفت: روزحادثه بر سر مسائل خانوادگی با هم درگیر شدیم، وقتی بحث میان ما بالا گرفت عصبانی شدم و کنترلم را از دست دادم برای همین با سیلی ضربه‌ای به‌صورتش زدم اما پدرم آرام نمی‌شد.
اصلا متوجه رفتارهایم نبودم، فقط یادم است که با مشت ضربه‌ای به سرش زدم.لحظاتی بعد وقتی دیدم حال پدرم خراب شده، ‌ترسیدم و او را به بیمارستان رساندم اما قصد کشتن او را نداشتم و وقتی شنیدم جانش را از دست داده است، شوکه شدم. به‌دنبال اعتراف مرد جوان به قتل Murder پدرش، وی در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات در این خصوص همچنان ادامه دارد.

منبع: رکنا

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند