ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۶

تسهیلات ۵۰ میلیونی ساخت مسکن به فرهنگیان پرداخت می‌شود

تسهیلات ۵۰ میلیونی ساخت مسکن به فرهنگیان پرداخت می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، خیراله خیرایی در جمع خبرنگاران از پرداخت تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی مسکن به فرهنگیان لرستان خبر داد و اظهار داشت: این تسهیلات در راستای  انعقاد تفاهم نامه ی همکاری فی مابین وزارت آموزش و پرورش با بانک ملی پرداخت می شود و بر اساس آن  در شهرهای زیر ۲۰۰ هزار نفر تا سقف ۴۰۰ میلیون ریال و در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر و مراکز استان ها تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال پرداخت خواهد شد.

تسهیلات ۵۰ میلیونی ساخت مسکن به فرهنگیان پرداخت می‌شود

وی  ادامه داد: پرداخت وام احداث یا خرید مسکن، با سود ۱۲ درصد و بازپرداخت ۱۰ ساله خواهد بود و در صورت دریافت وام احداث مسکن، بازپرداخت اقساط از ۱۰ سال به ۱۲ سال افزایش می‌یابد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: اعتباری بالغ بر۳۰۰ میلیارد ریال بین مناطق و شهرستان های استان توزیع خواهد شد و فرهنگیان از هفته آینده می توانند برای دریافت این تسهیلات مراجعه کنند.

خیرایی در ادامه تاکید کرد: تسهیلات مسکن با اولویت بانوان فرهنگی سرپرست خانوار، فرهنگیان فاقد مسکن بالای ۲۰ سال سابقه، فرهنگیان فاقد مسکن بین ۱۰ تا ۲۰ سال سابقه و فرهنگیان فاقد مسکن زیر ۱۰ سال سابقه توزیع خواهد شد.

وی تاکید کرد: تسهیلات مرابحه فرهنگیان هم از ۵۰ میلیون ریال شروع و سقف آن تا ۱۵۰ میلیون ریال خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

پ ا
من الان زمین قولنامه ای خریده ام و مجوز ساخت هم گرفته ام.ولی همکارا میگن وام برای سنددارها میدن.شرایط ضمانت رو هم تسهیل کنتد.یکی برای پنجاه میلیون ضامن میشه

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

دیگران می خوانند

    وقتی حاج آقا «بهاره رهنما» را سورپرایز کرد/عکس
    وقتی حاج آقا «بهاره رهنما» را سورپرایز کرد/عکس