ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۷

ماجرای ناپدید شدن 20 کامیون امدادی هلال‌احمر در جاده سرپل ذهاب چیست؟

ماجرای ناپدید شدن 20 کامیون امدادی هلال‌احمر در جاده سرپل ذهاب

سخنگوی سپاه گفت: مسئولان هلال‌احمر مدعی هستند که دیشب مردم امکانات امدادی ٢٠ کامیون حامل اقلام امدادی را قبل از رسیدن به شهر برده‌اند.

  ماجرای ناپدید شدن 20 کامیون امدادی هلال‌احمر در جاده سرپل ذهاب چیست؟

سردار رمضان شریف در پاسخ به این سوال که ویدیوهایی منتشر شده نشان می‌دهد عده‌ای جلوی کامیون‌ها را گرفته‌اند و قبل از توزیع امکانات، آنها را با خود می‌برند، بیان کرد: در این زلزله براساس آنچه عده‌ای مدعی می‌شوند که امکانات دیر رسید یک شایعه و یک نوع حرص و ولع در شهر ایجاد شد که هرکس زودتر بتواند امکانات را بگیرد اما بعد دیگر چیزی به دستش نمی‌رسد. از طرف دیگر مطمئنم که یک عده سوءاستفاده‌گر از مناطق دیگر در ورودی شهر ریختند و این کار را انجام داده‌اند چون من منش مردم این شهر را دیده‌ام.

وی با اشاره به این‌که دوستان هلال‌احمر به سردار جعفری اطلاع دادند که به داد ما برسید که ما امکانات را می‌آوریم ولی این امکانات به شهر نمی‌رسد، اظهار کرد: اما بر این اساس از صبح تیم حفاظت برای تأمین امنیت محموله‌ها داده شد. این اتفاق برای کامیون‌های هلال‌احمر افتاده است چون کامیون‌های سپاه تیم حفاظت داشته‌اند. سخنگوی سپاه پاسداران افزود: مسئولان هلال‌احمر مدعی هستند که دیشب ٢٠ کامیون دچار این مشکل شده است حالا بخشی از این ٢٠ کامیون بالاخره به دست مردم رسیده است. این‌که بخواهیم تشخیص بدهیم که مردم هستند و یا سوءاستفاده‌کنندگان در این شرایط کار سختی است.

منبع: رکنا

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند