ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

جشنواره فروش نقد و اقساط تابستانه خودروهای SUV شرکت ایران خودرو آغاز شد

در جشنواره تابستانی ایران خودرو، خرید نقدی محصولات پژو پارس، خانواده پژو ۴۰۵ در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و تیپ ۲ و ۲۰۶ صندوقدار، خانواده سمند،‌ رانا، دنا، تندر پیکاپ و دنا با اختصاص سود مشارکت مقطوع برای برخی از آنان به مشتریان پیشنهاد شده است.

جشنواره فروش نقد و اقساط تابستانه خودروهای SUV شرکت ایران خودرو آغاز شد

محصولات SUV ایران خودرو شامل سوزوکی گراندویتارا فیس لیفت اتوماتیک، هایماS7 توربوشارژ اتوماتیک و هایماS7 اتوماتیک ۲۰۰۰نیز در سبد فروش تابستانی ایران خودرو قرار دارند. این خودروها به صورت نقدی و اعتباری به مشتریان عرضه شده است. هایماS7 تورباشارژ اتوماتیک با تخفیف ۴میلیون تومانی و سوزوکی گراندویتارا اتوماتیک با تخفیف ۷۷ میلیون تومانی در خرید نقدی عرضه شده است.

در روش فروش اعتباری این محصولات نیز مشتریان می توانند پس از پرداخت مبلغ اولیه،‌ مابقی وجه خودرو را در بازه زمانی یک تا سه سال پرداخت کنند.

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو محصولات پژو پارس، خانواده پژو ۴۰۵ در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز، خانواده پژو ۲۰۶ هاچ بک و صندوقدار، خانواده سمند، تندر پیکاپ، رانا و دنا را به صورت اعتباری و با اختصاص تسهیلات مدت دار به متقاضیان عرضه کرده است.

در روش فروش اعتباری، مشتریان می توانند پس از انتخاب محصول و پرداخت مبلغ اولیه، مابه التفاوت آن را در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۴ ماه به انتخاب خود پرداخت کنند. سود تسهیلات پرداختی ۲۰ تا ۲۲ درصد پیش بینی شده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی فروش ایران خودرو به نشانیwww.ikco.iranecar.comو یا مراجعه به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور از مزایای طرح فروش تابستانی ایران خودرو بهره مند شوند.

 

استخدام دولتی و خصوصی فرصت نگار در تمامی رشته ها

منبع: دنیای خودرو

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند