ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز چهارشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۷

اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی خودرو پرمیوم فرانسوی DS۵

بنا به اعلام آرین موتور تابان، نماینده رسمی dsautomobiles فرانسه در ایران، خودرو پرمیوم و فرانسوی DS5 با شرایط متنوع نقدی و اقساطی به فروش می‌رسد.

اعلام شرایط فروش نقدی و اقساطی خودرو پرمیوم فرانسوی DS۵


در این طرح، قیمت این خودرو ۲۲۹ میلیون و ۶۰۰۰ هزار تومان بوده که در شرایط فروش نقدی با احتساب تخفیف ویژه به ۲۲۲ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان می رسد. در شرایط فروش نقدی خودروها با تحویل ۱۵، ۳۰ و ۶۰ روزه تحویل داده می شوند که در شرایط تحویل ۶۰ روزه مبلغ پیش پرداخت ۶۶ میلیون و ۸۱۳ هزار تومان است.
همچنین امکان خرید اعتباری این خودرو با قیمت قطعی وجود دارد. در این شرایط، مبلغ پیش پرداخت یکی از موارد ۱۳۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۸۰ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان خواهد بود که با اقساط ۱۴ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه با بهره ۱۸ درصد به فروش می‌رسد.
در نهایت امکان خرید این سدان فرانسوی با پیش پرداخت ۴۰۰ میلیون تومان و قیمت نهایی غیر قطعی وجود دارد. در این شرایط، پرداخت های بعدی دو چک به مبلغ ۴۰ و ۵۰ میلیون تومان بوده و تحویل خودروها از ۹۰ تا ۱۸۰ روز کاری خواهد بود.
برای کسب اطلاعات بیش تر و آگاهی از شرایط فروش جدید آرین موتور تابان می توانید بهhttp://www.dsautomobiles.ir/96-special-offer مراجعه کنید.

 

استخدام دولتی و خصوصی فرصت نگار در تمامی رشته ها

منبع: دنیای خودرو

مطالب مرتبط

موارد مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند