ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز دوشنبه، ۴ تیر ۱۳۹۷

رونمایی از لیست جنجالی استقلال و مدنظر قرار گرفتن دو پرسپولیسی

سرمربی استقلال دیروز در جلسه با مدیرعامل باشگاه لیست دومی را برای نیم فصل ارائه کرده که جذب بازیکنان آن راحت به نظر می رسد.

رونمایی از لیست جنجالی استقلال و مدنظر قرار گرفتن دو پرسپولیسی

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، تا روز گذشته لیست خرید استقلال شامل این بازیکنان بود؛ وحید شیخ ویسی به جای سید مهدی رحمتی، پژمان منتظری به جای محمدامین حاج محمدی، روزبه چشمی به جای فرشید باقری، ایمان مبعلی به جای بختیار رحمانی و سجاد شهباززاده به جای آرش افشین.
 
اما بعد از جلسه خصوصی علیرضا منصوریان و سید رضا افتخاری و در حالی که مشخص شد غیر از ماجرای اضافه کردن اسم چشمی به لیست استقلال، امکان جذب هیچ یکی از این بازیکنان وجود ندارد (شیخ ویسی رضایتنامه ندارد، پژمان نمی آید، دایی مبعلی را به استقلال نمی دهد و سجاد از ترکیه برنمی گردد) این شایعه به گوش رسید که منصوریان یک لیست دوم به استقلال داده است.
 
برابر با شنیده های ما، افتخاری به منصوریان گفته حالا که امکان جذب این نفرات نیست نفراتی که در لیست مازاد بودند را حفظ کنیم اما سرمربی استقلال یک لیست دوم به او داده است.
 
باورش سخت است اما منابع آگاه می گویند سرمربی استقلال پیام صادقیان، محمدرضا خلعتبری، ادینهو و محسن فروزان را می خواهد!
 
البته شایعه شده بود منصوریان با امیر قلعه نویی تماس گرفته و به او گفته اگر واقعا ادینهو را نمی خواهی، ما خواهان جذب این بازیکن هستیم و امیر هم گفته در صورت جذب بختیار، ادینهو را به استقلال می دهد ولی مساله اینجاست که منصوریان می خواهد بختیار را نگه دارد.
 
در این میان فروزان بدون تیم و رضایت به دست است، خلعت از گسترش فولاد کنار گذاشته شده و صادقیان از ماشین سازی!

منبع: جام نیوز

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند