ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز یکشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷
جم پو,خرید جم کلش اف کلنز ارزان,خرید جم کلش رویال ارزان

چند میلیارد پول مردم روی هوا،مالباختگان جدید بازار خودرو

مالباختگان جدید بازار خودرو

در شرایطی که هنوز حواشی مربوط به کلاهبرداری و ورشکستگی برخی شرکت های خصوصی عرضه کننده خودرو ادامه دارد، بار دیگر اتفاقی مشابه رخ داد تا بازهم سرمایه و پول چند صد نفر از مشتریان سرنوشت نامعلومی پیدا کند.

به گزارش اخبار خودرو به نقل از صنعت نویس ، به تازگی مشخص شده که شرکتی با نام ” خودروکاران سبلان  نوین” پس از دریافت مبالغ هنگفتی از چند صد نفر برای عرضه خودرو به صورت قسطی، نتوانسته تعهدات خود را در قبال مشتریان انجام داده و ظاهرا اعلام ورشکستگی کرده است.

مالباختگان جدید بازار خودرو

به گفته برخی مالباختگان، این شرکت مبالغ مختلفی را از چند میلیون تا چند ده میلیون تومان، از مشتریان دریافت و قرار بوده تا به آنها خودرو قسطی داخلی و خارجی تحویل بدهد. با این حال، ظاهرا چندی پیش اعلام ورشکستگی کرده و هم اکنون نیز برخی از مسوولان این شرکت بازداشت شده اند.

این شرکت با دریافت ودیعه از مشتریان، در مجموع چند میلیارد تومان نقدینگی فراهم کرده و قرار بوده در مقاطع زمانی مختلف نسبت به تحویل خودروهای ثبت نامی به مشتریان اقدام کند.

یکی از مالباختگان به خبرنگار صنعت نویس می گوید:همه سرمایه ام که ۱۰ میلیون تومان بوده را به امید خرید خودرو قسطی به حساب شرکت خودرکاران سبلان نوین واریز کردم، اما پس مدتی با مراجعه به دفتر این شرکت در تهران، به من گفتند دچار ورشکستگی شده است.

این اتفاق اما در شرایطی است که هم اکنون مالباختگان که گفته می شود فعلا حدود ۲۳۰ نفر هستند، با مراجعه به مراجع قضایی، به دنبال تعیین تکلیف پول های پرداختی خود به شرکت موردنظر هستند، با این حال هنوز مشخص نیست آیا موفق به دریافت پول شان خواهند شد یا نه.

طی این سال ها با توجه به افزایش قیمت خودرو و کاهش قدرت خرید عمومی، خیلی ها به دلیل نقدینگی کم به سراغ  شرکت های خصوصی عرضه کننده خودرو و همچنین لیزینگ ها رفته و در این بین، به دلیل ورشکستگی یا کلاهبرداری  برخی از شرکت های موردنظر، دچار دردسرهای بزرگی شده اند.

از همین رو همواره توصیه می شود مشتریان برای خرید خودرو به نمایندگی های مجاز خودروسازان و یا لیزینگ های معتبر مراجعه کرده و خیلی به شرکت های متفرقه و تازه تاسیس اعتماد نکنند.

منبع: اخبار خودرو

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

اشتراک در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه نیازنگار می توانید روزانه خبرهای روز را در ایمیل خود مشاهده کنید

دیگران می خوانند