ثبت وب سایت          تبلیغات          RSS          درباره ما          تماس با ما
امروز چهارشنبه، ۱ آذر ۱۳۹۶

بهداد سلیمی:شاید نظر من اشتباه باشد اما خودم را ارزان نمی‌فروشم!!

سلیمی در گفت‌وگو با میزان:

خودم را ارزان نمی‌فروشم/ با کمتر از هزینه یک فوتبالیست تیم وزنه‌برداری تشکیل می‌شود

خبرگزاری میزان- ملی‌پوش دسته فوق سنگین وزنه‌برداری ایران گفت: شاید نظر من اشتباه باشد اما خودم را ارزان نمی‌فروشم.

بهداد سلیمی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص فصل نقل‌وانتقالات لیگ وزنه‌برداری اظهار داشت: از یکی دو باشگاه پیشنهاد داشتم اما آنقدر جدی نبود که بخواهم در موردش فکر کنم، به هرحال با این مبلغ‌ها قرارداد نبندیم بهتر است. با 70- 800 میلیون تومان پیشنهاد اگر قرارداد نبندیم ارزش خودمان  را بالا می‌بریم و بعضی از تیم‌ها متوجه می‌شوند که نمی‌توانند به راحتی از قهرمانان کار بکشند. به نظر من وزنه‌برداران باید ارزش خودشان را بالا ببرند و با  این مبلغ‌های پایین یکی دوسال قرارداد نبندند ولی از سال‌های بعد قراردادها افزایش پیدا می‌کند.

 

وی ادامه داد: تیم‌هایی که چندین سال است مبلغ قراردادها را ثابت نگه داشته‌اند از نظر من به وزنه‌برداری ایران ظلم و خیانت می‌کنند چون به هرحال وزنه‌برداران باید هزینه‌های زندگی خود را تامین کنند و مشکلات دارند بنابراین اینکه قردادها هرسال با نرخ ثابتی بسته شود و حتی کمتر از سال قبل باشد ظلم است که امیدوارم مدیران باشگاه‌ها و افرادی که در وزنه‌برداری تیم‌داری می‌کنند ارزش وزنه‌برداران را بالا ببرند.

سلیمی خاطرنشان کرد: اشخاصی هستند که هم در فوتبال و هم وزنه‌برداری تیم‌ دارند اما با کمتر از هزینه‌ای که برای یک فوتبالیست پرداخت می‌شود تیم کامل وزنه‌برداری را تشکیل می‌دهند.

دارنده مدال طلای المپیک لندن تصریح کرد: به نظر من ورزشکار به هر قیمتی نباید در لیگ شرکت کند چون به شخصیت خود احترام می‌گذارد. من خودم به شخصه مبلغ قراردادم را عنوان می‌کنم و به هرحال قبول نمی‌کنند. نظر من شاید اشتباه باشد اما خودم را ارزان نمی‌فروشم و سعی می‌کنم ارزش کار خودم را بالا نگه دارم حالا ممکن است دوسال هم قراردادی امضا نکنم اما وقتی قرارداد می‌بندم ارزش گفتن دارد و حداقلش این است که در رسانه‌ها می‌توانم عنوان کنم با این مبلغ در لیگ شرکت کرده‌ام.

سلیمی در پایان با اشاره به وضعیت جسمانی خود خاطر نشان کرد: خدارا شکر مصدومیتم رو به بهبود است، شرایطم روز به روز بهتر می‌شود، تمریناتم را آغاز کرده‌ام و امیدوارم نتایج خوبی بگیرم.

منبع: میزان

مطالب مرتبط

نظرات

کد امنیتی
فرصت نگار
فرصت نگار

دیگران می خوانند